logo - Dotace na kotle
telefon - Dotace na kotle770 134 654

Kotle na dřevo a další biomasu podporované z kotlíkové dotace

U těchto kotlů garantujeme kvalitu výrobku a bezproblémový průběh montáže a provozu. V případě montáže kotle na biomasu od nás Vám zajistíme vyřízení dotace, montáž kotle a také závěrečné vyůčtování dotace včetně co nejrychlejšího vyplacení dotace.

Pyrotel 15

kotel na biomasu Pyrotel

Cena bez DPH: 59 900 Kč

Záruka: 5 let

Výrobce: DG Steel

Ke stažení

montáž

ZAJISTÍME ODBORNOU MONTÁŽ

info

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PORADENSTVÍ

info

VYŘÍZENÍ DOTACE ZDARMA

ČESKÝ PYROLYTICKÝ KOTEL

Kotel je určen především na spalování biomasy, tj. dřeva a dřevního odpadu. Oproti ostatním kotlům této kategorie má však jednu obrovskou výhodu, není totiž nutno po rozhoření použít pro topení palivo jen o předepsané vlhkosti, tudíž je možné spalovat i dostatečně nevysušené dřevo, dřevo z kalamitní těžby, dřevní štěpku, vlhké piliny a hobliny apod. Dále jsou pro topení vhodné brikety z dřevěných pilin, otrub, dřevní odpad, apod.

  • Kotel Pyrotel 15 je určen pro úsporné a ekologicky šetrné vytápění rodinných domků i bytových jednotek, dílen a obdobných objektů, dle normy ČSN EN 303-5.
  • Využívá technologie zplynování pevných paliv (pyrolýzy), čímž dochází k vysoké účinnosti spalování a tím ke značné úspoře paliva až o polovinu oproti klasickým kotlům na pevná paliva.
  • Kotlové těleso je vyrobeno z jakostní oceli tloušťky 5 mm.
  • Konstrukce kotle je řešena tak, aby žádná část svařence nebyla vystavena nízkoteplotní korozi, což zajišťuje vysokou životnost svařence.
  • Kotel je tvořen dvěma nad sebou umístěnými komorami. Horní komora slouží jako zásobník paliva a vyvíječ dřevoplynu při standardním spalování paliva, spodní má funkci spalovací komory s popelníkem (pro vlastní pyrolytické spalování). Mezi nimi je umístěn hořák ze žárově odolné oceli, kde po smíchání směsi vzniklého dřevoplynu se vzduchem probíhá následné odhořívání plynu ve spodní komoře (pyrolýza).
V případě zájmu volejte 777 569 536 nebo pište na info(zavináč)dotace-kotle.cz
skryty skryty skryty