logo - Dotace na kotle
telefon - Dotace na kotle770 134 654

Plynové kondenzační kotle podporované z kotlíkové dotace

U těchto kotlů garantujeme kvalitu výrobku a bezproblémový průběh montáže a provozu. V případě montáže plynového kotle od nás Vám zajistíme vyřízení dotace, montáž kotle a také závěrečné vyůčtování dotace včetně co nejrychlejšího vyplacení dotace.

BRÖTJE IntroCondens WHBS / WHBC

Plynové kondenzační kotle BRÖTJE IntroCondens WHBS / WHBC

Cena bez DPH: od 37 900 Kč

Záruka: 24 měsíců

Výrobce: Brötje Heizung

Ke stažení

montáž

ZAJISTÍME ODBORNOU MONTÁŽ

info

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PORADENSTVÍ

info

VYŘÍZENÍ DOTACE ZDARMA

VYSOCE ÚČINNÝ KONDENZAČNÍ PLYNOVÝ KOTEL

Se svými základními robustními komponenty i jejich upořádáním nabízí kotle IntroCondens v podstatě to nejjednodušší a základní řešení kondenzační techniky za zajímavou cenu: ani vstupní investice, ani provozní náklady nepředstavují útok na peněženku. Zákazník si díky těmto výrobkům, které zabírají pouze minimální prostor, může lépe vychutnat teplo i komfort ohřevu teplé vody (u WHBC 22/24 až 570 l/hod.) a jako bonus při tom získává hospodárnost a úspornost.

I u této soft varianty kondenzační techniky Brötje je kotlový výměník kompaktní (odlévaný z jednoho kusu) z nekorodující hliníkové slitiny s obzvláště velkým podílem křemíku. Ta má vynikající tepelnou vodivost, což zvyšuje účinnost a tím snižuje spotřebu. Kromě toho je díky ochraně proti korozívním účinkům kondenzační vody výměník opatřen ze strany spalin „NANO“ povlakem, který výrazně prodlužuje životnost zařízení.

V případě zájmu volejte 770 134 654 nebo pište na info(zavináč)dotace-kotle.cz
skryty skryty skryty